Fågelbur med kvittrande fågel

144937

FÅGELBUR MED SPELDOSA, Frankrike 1900-talets början, mässing, med en fågel, höjd 28 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Nautica/Technica

Fågelbur med kvittrande fågel

Budhistorik (50 bud)
450460
15 000
450463
14 500
450460
14 000
450461
13 500
450460
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 529 EUR, 1 848 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.