Zorn Gulli II etsning

144910

ZORN, Anders (1860-1920): Gulli II, 1918, signerad Zorn, etsning, 19,7x14,8, se Asplund 280, Hjert & Hjert 165

Något gulnad

Zorn Gulli II etsning

Budhistorik (8 bud)
410707
3 600
409543
3 400
406614
3 200
409539
3 200
406614

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.