Vaxrullar till fonograf

144903

FONOGRAFRULLAR, cirka 80 st, omkring 1900, standardrullar, delvis i originalförpackningar
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Diverse skador

Nautica/Technica

Vaxrullar till fonograf

Budhistorik (31 bud)
447792
4 200
448431
447792
3 800
448430
3 600
447792
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.