Induphon grammofon

144872

INDUPHON GRAMMOFON, modell 138, Tyskland 1920-tal, plåt, diameter 24 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre slitage

Nautica/Technica

Induphon grammofon

Budhistorik (16 bud)
450399
2 400
450397
450389
450389
1 900
449890
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.