Nils Eklund oljemålning

144815

EKLUND, Nils (1900-tal): "Fröodlingar, Stenåsa Öland", signerad och daterad Nils Eklund .51, olja på duk, 29x37 cm

Konst, Måleri

Nils Eklund oljemålning

Budhistorik (1 bud)

409053
2012-08-30 23:04:32

2012-09-01 kl 22:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.