Erik Tryggelin oljemålning

144688

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): " I Rörstrandshagen, (Torsgatan), signerad och daterad 1904 (1953), olja på pannå, 18,5x24 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

440482
438461
1 300
432384

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.