Erik Tryggelin oljmålning

144685

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Promenad, signerad och daterad Visby 31/7 -04 (-09 ?) olja på duk uppklistrad på pannå, 27x18,5 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin oljmålning

Budhistorik (23 bud)
439918
7 000
441312
6 800
439918
6 600
441308
6 400
439918
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.