Erik Tryggelin olja

144684

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Kvällssol, Vadstena, signerad och daterad 1/11 1928, olja på pannå, 19x28 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin olja

Budhistorik (10 bud)
411153
3 600
410753
3 400
407927
3 200
410752
407927
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.