Erik Tryggelin oljemålning

144683

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Sommardag, signerad och daterad 24/81908, olja på pannå, 25x35 cm

Nålhål

Konst, Måleri

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
411152
410757
407921
1 900
410756
1 800
407921
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.