Pianoharpa

144577

PIANOHARPA, G&W Andersson, Nässja & Näshult, björk, 1800-talets slut, höjd 76, 93x48 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Vev saknas

Nautica/Technica

Pianoharpa

Budhistorik (15 bud)
449425
1 400
450338
1 300
449425
450336
449425
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.