Roller organ

144568

BORDSPOSITIV, omkring 1900, för trärullar, höjd 31, 43x36 cm, 6 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Smärre skador och slitage

Nautica/Technica

Roller organ

Budhistorik (7 bud)
446002
3 400
450179
3 200
446002
1 900
450123
1 800
446002
1 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.