Peter Dahl litografier

144558

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 123/250, bladstorlek 63x47 cm

Peter Dahl litografier

Budhistorik (11 bud)
413882
4 200
413596
413595
3 800
413594
3 600
413593
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.