Orientmatta

144548

ORIENTMATTA, kaukas, antik, ca 245x175 cm

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

415862
415503
414960

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.