Celestina roller organ

144538

CELESTINA BORDSPOSITIV, Wilcox & White, Meriden, Conneticut, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 39x33 cm, 1 rulle medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Celestina roller organ

Budhistorik (8 bud)
450105
3 400
450174
3 200
450105
2 400
449453
449453

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.