Mignon roller organ

144532

MIGNON BORDSPOSITIV, Bruno Geissler, Leipzig, omkring 1900, för pappersrullar, höjd 36, 50x34 cm, 24 rullar medföljer
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

Renoverat, rullar med skador

Nautica/Technica

Mignon roller organ

Budhistorik (8 bud)
446000
2 800
449409
2 600
446000
2 400
449405
446000

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.