Lage Lindell akvarell

144453

LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad Lage Lindell, akvarell och blyerts, 17x22,5 cm

Konst, Måleri

Lage Lindell akvarell

Budhistorik (22 bud)
413871
5 000
413867
4 800
413867
4 400
413803
4 200
413803

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.