Lage Lindell akvarell

144447

LINDELL, Lage (1920-1980): Bergsby med figurer, signerad Lage Lindell, akvarell, 26x30 cm

Konst, Måleri

Lage Lindell akvarell

Budhistorik (21 bud)
413864
5 200
413860
5 000
413860
4 800
413863
4 600
413860
4 400

Slutpris SEK:
5 200
530 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.