Lage Lindell blandteknik

144434

LINDELL, Lage (1920-1980): Berglandskap, signerad och daterad Lage L -47, blandteknik, 18x32 cm

Konst, Måleri

Lage Lindell blandteknik

Budhistorik (40 bud)
413845
4 800
413842
4 600
413840
4 400
413839
4 200
413837

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.