Lage Lindell akvarell

144423

LINDELL, Lage (1920-1980): Porträtt signerad L Lindell, akvarell, 32x27 cm

Konst, Måleri

Lage Lindell akvarell

Budhistorik (7 bud)
413766
2 400
413789
413766
412847
1 300
408056
500

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.