Lage Lindell krita

144420

LINDELL, Lage (1920-1980): Kvinna med bukett, signerad Lage Lindell, färgkrita, 21,5x12,5 cm

skador

Konst, Måleri

Lage Lindell krita

Budhistorik (3 bud)

406282
450
413780
406282

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.