Lage Lindell akvarell

144405

LINDELL, Lage (1920-1980): "Figur med moln", signerad L Lindell på baksidan, akvarell, 17x14 cm

uppklistrad på kartong

Konst, Måleri

Lage Lindell akvarell

Budhistorik (23 bud)
413739
5 400
413718
5 200
413737
5 200
413718
5 000
413731
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.