Lage Lindell emalj

144392

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, monogramsignerad LL, emalj, 58x88 cm

ytslitage

Lage Lindell emalj

Budhistorik (10 bud)
412160
2 400
409867
409534
408423
408066
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.