Lage Lindell olja

144389

LINDELL, Lage (1920-1980): Blomstervas, monogramsignerad och daterad LL 4?, olja på duk uppklistrad på pannå,

Ändringar/tillägg
Pannån är 45x53,5 cm.

Konst, Måleri

Lage Lindell olja

Budhistorik (27 bud)
413660
413658
413659
1 900
413658
1 800
413657
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.