Egron Lundgren akvarell

144384

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska med solfjäder, signerad, akvarell, 20x19 cm. Proveniens: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

Konst, Måleri

Egron Lundgren akvarell
Budhistorik (2 bud)

410920
408812

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.