Egron Lundgren akvarell

144380

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Kurtis, signerad EL, akvarell, 19,5x15 cm;
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm; saknar glas

Ändringar/tillägg
saknar glas

Konst, Måleri

Egron Lundgren akvarell
Budhistorik (13 bud)
412509
3 600
412508
3 400
412507
3 200
412501
412504

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.