Egron Lundgren akvarell

144377

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Vid stadsporten, signerad E Lundgren, akvarell, 37x57 cm

Konst, Måleri

Egron Lundgren akvarell

Budhistorik (2 bud)

409967
600
409963

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.