Egron Lundgren blandteknik

144376

LUNDGREN, Egron (1815-1875): "Tamburinspelande zigenarflicka", osignerad, blandteknik (akvarell och kol), 26x20,5 cm

Konst, Måleri

Egron Lundgren blandteknik

Budhistorik (2 bud)

412428
411487

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.