Torsten Renqvist collage

144371

RENQVIST, Torsten (född 1924): Skiss till väggmålningen "Museum för kryptisk biologi" - Folksamhuset i Farsta, monogramsignerad och daterad T R 65, collage/blandteknik, 14x95 cm

Reva, hål

Konst, Måleri

Torsten Renqvist collage

Budhistorik (8 bud)
409379
3 200
412423
409379
2 800
412421
2 600
409379
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.