August Jernberg olja

144369

JERNBERG, August (1826-1896): Leende pojke, signerad A. jernberg, olja på pannå, 30x23 cm

Konst, Måleri

August Jernberg olja

Budhistorik (13 bud)
410176
850
410049
409813
750
409275
700
409237
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.