Zoltan von Boer olja

144364

VON BOER Zoltan (Ungern, född 1924): "Escaping spirit of a soul",
signerad Zoltan von Boer 1955, olja på pannå, 61x46 cm;
PROVENIENS: Maxwell Galleries, San Francisco

Konst, Måleri

Zoltan von Boer olja

Budhistorik (6 bud)
412418
2 400
412411
412408
406579
900
406578
500

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.