Erik Byström olja

144354

BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Interiör, signerad och daterad Erik Byström -38, olja på duk, 42x60 cm

Fläckar, mindre hål

Konst, Måleri

Erik Byström olja

Budhistorik (5 bud)
407782
500
409616
450
407782
404183
403979

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.