Lena Svedberg blandteknik

144349

SVEDBERG, Lena (1946-1972): Ansikten, signerad Lena Svedberg, blandteknik på papper, 68,5x98 cm

Skador

Konst, Måleri

Lena Svedberg blandteknik

Budhistorik (11 bud)
411210
12 000
410578
9 200
410577
9 000
410576
8 400
410575
8 200

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.