Torsten Renqvist collage

144345

RENQVIST, Torsten (född 1924): Komposition, monogramsignerad och daterad T R 65, collage/blandteknik, 65x50 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist collage

Budhistorik (10 bud)
411405
5 400
409376
5 200
409376
5 000
411404
4 800
409376
2 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.