David Wallin olja

144340

WALLIN, David (1876-1957): Modell, signerad D. Wallin, olja på duk uppklistrad på pannå, 80x60 cm

Konst, Måleri

David Wallin olja

Budhistorik (2 bud)

408913
700
408911

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.