Zoltan von Boer olja

144339

VON BOER, Zoltan (Ungern född 1924): Flicka med strumpa,
signerad och daterad Zoltan von Boer Malmö 1969, olja på pannå, 90x100 cm.

Repor

Konst, Måleri

Zoltan von Boer olja

Budhistorik (13 bud)
409356
4 800
411258
4 600
409356
4 400
411256
4 200
409356

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.