Bror Börjeson olja

144255

BÖRJESON, Bror (1903-87): Motiv från Hagaparken, monogramsignerad och daterad 1952, olja på pannå, 80x64 cm

Konst, Måleri

Bror Börjeson olja

Budhistorik (3 bud)

405895
3 200
405894
403989

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.