Eva Zetterwall blandteknik

144238

ZETTERWALL, Eva (född 1941): Omfamning, signerad och daterad Eva Zetterwall 89, blandteknik, 93x62 cm

Konst, Måleri

Eva Zetterwall blandteknik

Budhistorik (29 bud)
410185
2 800
410212
2 600
410185
2 400
409905
410184

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.