Mona Lisa olja

144213

OLJEMÅLNING, 1900-tal, kopia, Mona Lisa, olja på duk, 80x64 cm

Konst, Måleri

Mona Lisa olja
Budhistorik (18 bud)
410248
1 800
404539
1 700
410080
1 600
404539
410079
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.