Erland Cullberg olja

144210

CULLBERG, Erland (1931-2012): Gul måne, signerad E Cullberg, olja på duk, 130x100 cm

Konst, Måleri

Erland Cullberg olja

Budhistorik (37 bud)
411785
10 500
411783
10 000
411780
9 800
411776
9 600
411777
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.