Carl Fredrik Reuterswärd duk

144204

REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): "Game between Nature&Culture",
signerad Reuterswärd samt daterad på baksidan 1980, emalj på duk, diptyk, samramade, totalmått 116x128 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Fredrik Reuterswärd duk

Budhistorik (18 bud)
410364
30 000
410365
29 000
410364
28 000
410362
27 000
410359
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 895 EUR, 3 288 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.