Karl Momen olja

144156

MOMEN, Karl (född 1935): Utan titel, signerad och daterad Momen 88-89, olja på duk, 60x60 cm

Konst, Måleri

Karl Momen olja

Budhistorik (3 bud)

410608
405118
3 800
404933

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.