Karl Momen olja

144155

MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 87, olja på duk, 150x100 cm

Konst, Måleri

Karl Momen olja

Budhistorik (7 bud)
410441
8 400
410275
8 200
409271
8 000
405121
6 200
404938

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.