Regina Kylberg Bobeck akvarell

144055

KYLBERG, Regina (1842-1913): Skördetid, signerad Regina Kylberg, akvarell, 28x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
441401
1 800
441398
1 700
441394
441393
1 300
441337

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.