Stephen Dews offsetlitografi

141227

DEWS, Stephen, "Endevour racing Velsheda off the Needles, 1934" offsetlitografi, signerad Steven Dews 95/750, 50x76 cm

Nautica/Technica, Konst, Grafik

Stephen Dews offsetlitografi
Budhistorik (35 bud)
450904
4 400
450901
4 200
450899
450900
450899
3 800

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer