Stephen Dews offsetlitografi

141227

DEWS, Stephen, "Endevour racing Velsheda off the Needles, 1934" offsetlitografi, signerad Steven Dews 95/750, 50x76 cm

Nautica/Technica, Konst, Grafik

Stephen Dews offsetlitografi
Budhistorik (35 bud)
450904
4 400
450901
4 200
450899
450900
450899
3 800

Slutpris SEK:
4 400
414 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.