Båtmodell

141225

FARTYGSMODELL, ketchriggad fiskekutter "E714", 1900-talets senare del, bemålad i vitt och rött, l. ö. a. 51 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Båtmodell

Budhistorik (9 bud)
450812
450809
1 600
450422
445009
850
441877
500

Slutpris SEK:
188 EUR, 226 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.