Halvmodell

141224

HALVMODELL, 1900-talets senare del, amerikanska segelyachten "Stormy Weather", byggd 1934, skala 1:15, mahogny, längd 100 cm, monterad på mahognyplatta

Obetydliga repor

Nautica/Technica

Halvmodell
Budhistorik (9 bud)
447343
4 400
444554
4 200
444004
444552
3 800
444004
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer