Halvmodell

141224

HALVMODELL, 1900-talets senare del, amerikanska segelyachten "Stormy Weather", byggd 1934, skala 1:15, mahogny, längd 100 cm, monterad på mahognyplatta

Obetydliga repor

Nautica/Technica

Halvmodell
Budhistorik (9 bud)
447343
4 400
444554
4 200
444004
444552
3 800
444004
3 600

Slutpris SEK:
4 400
414 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.