Fartygsratt

140421

FARTYGSRATT, 1800-talets senare del, ek och mässing, diameter 105 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Fartygsratt
Budhistorik (15 bud)
450831
3 800
450822
3 600
450822
3 200
450826
450822
2 800

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.