Tubkikare

139922

TUBKIKARE, 1800-talets slut, förnicklad mässing klädd med skinn, en utdragbar tub, märkt LW (Lots Werket) med krona, längd 43,5-59,5 cm

Smärre slitage, linsskydd saknas

Nautica/Technica

Tubkikare

Budhistorik (2 bud)

449958
441783

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.