Tubkikare

139922

TUBKIKARE, 1800-talets slut, förnicklad mässing klädd med skinn, en utdragbar tub, märkt LW (Lots Werket) med krona, längd 43,5-59,5 cm

Smärre slitage, linsskydd saknas

Nautica/Technica

Tubkikare

Budhistorik (2 bud)

449958
441783

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer