Båtmodell

139901

BÅTMODELL, Ivar Kreugers motoryacht "Loris", 2000-tal, byggd i mahogny, l. ö. a. 75,5 cm

Smärre skador, lösa delar

Nautica/Technica

Båtmodell

Budhistorik (7 bud)
444333
4 200
441581
441580
3 800
441579
1 300
438733

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer