Kungliga Svenska Segelsällskapets Årsbok 37 vol

139895

KSSS ÅRSBÖCKER, 37 st, 1946-52, 1955, 1957-1984 (dubbla av 1964 och 66)

Smärre slitage och skador

Nautica/Technica, Böcker/Kartor

Budhistorik (4 bud)

450676
650
450368
600
450368
441780

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.